دوشنبه 20 مرداد 1399   20:57:20

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 34108169
  تعداد بازدید این صفحه: 370033
  در امروز: 52740

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

 اهداف سازمان قطار شهری کرج وحومه
                                   

سازمان قطارشهری کرج و حومه در سال 1380 به منظور ادامه احداث مسیر قطار سریع السیر از کرج تا مهرشهرتأسیس گردید . این سازمان شبکه خطوط ششگانه بطول بیش از یکصد کیلومتر را در دست بهره برداری و ساخت دارد که پس از تهران بزرگترین شبکه مترو کشور محسوب می شود  و انشاالله به زودی خطوط برون شهری و بین شهری با تکمیل مطالعات مصوب خواهد گردید .  
رسالت سازمان قطارشهری کرج و حومه همواره بر آن است تا پروژه عظیم خطوط مصوب قطار شهری را به اجرا درآورده و اسباب آسایش شهروندان گرامی در شهرستان کرج و بخش عمده ای از غرب استان تهران را فراهم کند. در این میان عملیات سیویل، احداث تونل ها، ایستگاه ها، نصب تجهیزات و راه اندازی این پروژه با توان مهندسان و کارشناسان در واحد های فنی و عمرانی وتجهیز و بهره برداری صورت می پذیرد.
اجرای خط 2 و سایر خطوط مصوب در کرج تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا و معضلات ترافیکی خواهد داشت و در صورت تخصیص بودجه مورد نیاز می توان در سال های آینده شاهد بهره برداری از کلیه خطوط قطارشهری کرج بود.

درپایان امیدوارم همانگونه که کلیه مسؤولان ، ارگان ها وسازمان های ذیربط در شهرستان کرج همکاری صمیمانه ای را با سازمان قطار شهری کرج و حومه دارند ، شهروندان عزیزنیزبا بردباری، فرزندان خود را که بطور شبانه روزی با سخت ترین شرایط کاری در زیر زمین فعال می باشند درراه رسیدن به اهداف سازمان که بهره برداری ازکلیه خطوط است کمک و یاری دهند.

تعداد بازديد اين صفحه: 370033
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34108169 تعداد بازديد زيرپورتال: 374139 اين زيرپورتال امروز: 1202 سایت در امروز: 52740 اين صفحه امروز: 1195
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.