دوشنبه 20 مرداد 1399   19:23:06

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 34104344
  تعداد بازدید این صفحه: 369907
  در امروز: 48915

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/2/13 شنبه
بازدید اعضا شورای اسلامی شهر کرج به همراه شهردار از خط 2 قطار شهری کرج

در بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرج از خط 2 قطار شهری کرج مطرح شد:

در سه سال اخیر به اندازه یک سوم شازده سال کار شده است

سه شنبه نهم اردیبهشت ، اعضای شورای اسلامی به همراه شهردار کرج طی بازدید از پروژه خط 2 قطار شهری کرج، از نردیک در جریان پیشرفت های صورت گرفته طی ماه های اخیر قرار گرفتند.

در این بازدید، با توجه به اتمام مراحل نازک کاری در تیکت هال ایستگاه 45 متری گلشهر، برای نخستین بار جلسه توجیهی جهت ارئه گزارش کار در این فضا برگزار گردید.

دکترکمالی زاده شهردار کرج، در این بازدید عنوان کرد: (طی 16 سال عمر این پروژه تا سال 96، حدود 31درصد پیشرفت را شاهد بودیم. از اواخر سال 96 تا کنون ؛ با پیگیری و همراهی شورای پنجم شهر کرج، همراهی دیگر نهادهای شهری و همت ارکان پروژه ما به 41 درصد پیشرفت رسیده ایم. در واقع ما شاهد هستیم که یک سوم کل پیشرفت مترو در شانزده سال، طی کمتر از سه سال اتفاق افتاده و این برگ زرینی از افتخارات شورای اسلامی شهر کرج، شهرداری، ارکان پروژه و دیگر نهاد های شهری می باشد.)

مهندس کمالی زاده همچنین اظهار داشت: ما باید در خصوص اپراتوری و سایر عملیات سیگنالینک مترو به تجربه کافی دست پیدا کنیم و در کنار آن به توسعه مترو بیاندیشیم. ارتباط خط 2 قطار شهری کرج به ایستگاه ملارد، حجم قابل توجهی از مسافر را وارد خط 2 کرج میکند و این سهولت جابه جایی شهروندان در مسیر خط 2  و در ادامه دسترسی به مترو کرج ، تهران را در پی خواهد داشت.

شهردار کرج در بخش دیگری از این بازدید عنوان کرد: همکاران ما در پروژه خط 2 قطار شهری کرج و شرکت سابیر به عنوان پیمانکار طرح و ساخت پروژه، در تلاش هستند تا با یاری خدا در عید فطر عملیات ریل گذاری در خط را آغاز کنند.

در حال حاضر بخشی از تراورس مورد نیاز پروژه، در ایستگاه 45 متری گلشهر دپو شده و باتوجه به اجرای عملیات روسازی در بخشی از تونل، ما آماده ریل گذاری در خط هستیم.

دکتر کمالی زاده شهردار کرج، در خصوص اعتبارات پروژه عنوان کرد: برای بهره برداری از اولویت اول پروژه به 380 میلیارد تومان نیاز داریم که خوشبختانه 250 میلیارد اوراق تصویب شده و طی ماه های آینده وارد پروژه خواهد شد و از اوراق قبلی هم 140 میلیارد هم باقی مانده که در حال تزریق به پروژه می باشد.

خوشبختانه از لحاظ اعتباری جهت بهره برداری از اولویت اول خط 2 مشکل خاصی وجود ندارد و امیدواریم به زودی شهروندان کرجی بعد از سالها انتظار شاهد حرکت قطار زیر پوست این شهر باشند.
اعضای پنجمین دروه شورای اسلامی شهر کرج، که همکاری و همراهی مسئولانه ای در حل مشکلات و موانع پیشرفت پروژه خط2 قطار شهری کرج داشتند، در ادامه این بازدید از نزدیک مراحل پیشرفت های صورت گرفته و موانع موجود را بررسی کردند.

 

  

  
 
 
 


 


 

 
 

 

 

 

 

 

 

 
 نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 369907
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34104344 تعداد بازديد زيرپورتال: 374011 اين زيرپورتال امروز: 1074 سایت در امروز: 48915 اين صفحه امروز: 1069
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.