دوشنبه 20 مرداد 1399   20:25:26

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 34106878
  تعداد بازدید این صفحه: 369980
  در امروز: 51449

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/3/19 دوشنبه
بازدید سرزده دکتر کمالی زاده شهردار و دکتر خلیلی اردکانی عضو شوراری اسلامی شهر کرج از پروژه خط 2 قطار شهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

دکتر کمالی زاده شهردار به همراه دکتر خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج صبح امروز به صورت سرزده از پروژه خط 2 و دو ایستگاه اولویت بهره برداری پروژه بازدید بعمل آوردند.

دکتر کمالی زاده و دکتر خلیلی ضمن بازدید از بخش های در حال اجرای پروژه با گزارش مهندس صلواتی رئیس سازمان حمل و نقل ریلی در جریان پیشرفت و مشکلات پیش روی پروژه قرار گرفتند.

در این بازدید کمالی زاده شهردار با بیان اهمیت ویژه قطار شهری برای مسئولین شهر به خصوص شورای اسلامی شهر کرج ابراز امیدواری کرد با تزریق بموقع نقدینگی به پروژه طبق زمانبندی طراحی شده با تلاش عوامل پروژه در پایان سال شاهد بهره برداری از دو ایستگاه 45 متری گلشهر و چهارراه طالقانی باشیم .

در ادامه این بازدید نیز دکتر خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشتند: بازدید و حضور اعضا و شهردار بصورت سرزده نشانگر اهمیت پروژه و احساس مسئولیت نسبت به وعده های داده شده می باشد که مترو یکی از آنها است، از پیشرفت پروژه راضی هستیم و روند خوبی در اجرای پروژه مشاهده می شود.

دکتر خلیلی اردکانی در بخشی دیگر از صحبت های خود ، پیشرفت بالای 90 در صد این دو ایستگاه و شروع ریل گذاری را نشانه های نزدیک شدن به بهره برداری دانست و از تمامی مسئولین شهر و پروژه خواست تا با پشتکار و پیگیری بیشتر موانع و مشکلات پروژه را بر طرف کرده تا روند پیشرفت سریعتر گردد.

 
 
 

 
 

 

 
 
 
  نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 369980
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34106878 تعداد بازديد زيرپورتال: 374086 اين زيرپورتال امروز: 1149 سایت در امروز: 51449 اين صفحه امروز: 1142
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.