دوشنبه 20 مرداد 1399   20:04:58

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 34106049
  تعداد بازدید این صفحه: 369959
  در امروز: 50620

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/4/7 شنبه
بازدید خانم عربشاهی رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان البرز به همراه دکتر کمالی زاده شهردار و دکتر خلیلی عضو شورای اسلامی شهر کرج از خط 2 قطار شهری کرج

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

صبح شنبه هفتم مرداد 99 سرکار خانم عربشاهی  رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان البرز ، به منظور بازدید و آشنایی از روند پیشرفت پروژه خط 2 قطار شهری کرج در جهت رفع موانع و مشکلات تامین منابع مالی به همراه گروه سازمان برنامه بودجه استان در محل پروژه حضور پیدا کردند.

در این بازدید کمالی زاده شهردار کرج و خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز حضور داشتند.

شروع ریل گذاری و پیشرفت قابل توجه پروژه در اولویت بهره برداری باعث گردید این مقام های مسئول از روند اجرا و پیشرفت خرسند گردند و آینده بهره برداری را نزدیک ببینند.

خانم عربشاهی نیز در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات انجام گرفته در پروژه بیان کردند: این پیشرفت صورت گرفته کاملا نمایان و قابل تحصین است که با همکاری و همدلی مسئولین استان صورت گرفته است، سازمان برنامه بودجه استان البرز قول مساعدت و همکاری می دهد تا موانع و مشکلات نقدینگی در زمینه تحقق بودجه مصوبات دولتی و فروش اوراق مشارکت در پروژه قطار شهری کرج برطرف گردد و زمینه ساز بهره برداری و بهره مندی مردم شریف استان از نعمت مترو شود.

کمالی زاده شهردار کرج نیز با تشکر و قدردانی از حضور این مقام مسئول و همراهان ایشان در پروژه بزرگ قطار شهری کرج با بیان پتانسیل پروژه در جهت بهبود پیشرفت تا انجام سه شیفت کاری می باشد که با تحقق نقدینگی در پروژه شاهد بهره برداری از اولویت اول پروژه در پایان سال خواهیم بود.

در پایان بازدید دکتر خلیلی اردکانی عضو شورای اسلامی شهر کرج، نگاه ویژه شورا اسلامی شهر کرج را به پروژه می توان با حضور و بازدید اعضا بصورت پی در پی در پروژه متوجه شد که شورای پنجم رسیدن به بهره برداری را جزو اولویت های کاری خود می داند تا مردم از وعده های داده شده بهره مند گردند.
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

 نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 369959
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34106049 تعداد بازديد زيرپورتال: 374064 اين زيرپورتال امروز: 1127 سایت در امروز: 50620 اين صفحه امروز: 1121
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.