دوشنبه 20 مرداد 1399   19:37:04

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 34104876
  تعداد بازدید این صفحه: 369921
  در امروز: 49447

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/4/10 سه‌شنبه
دکتر مهدی عسگری نماینده منتخب مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر علی‌اصغر کمالی زاده شهردار محترم کلانشهر کرج از پروژه خط ۲ و دو ایستگاه اولویت بهره‌برداری قطار شهری کرج بازدید به عمل آوردند

دکتر مهدی عسگری در حاشیه بازدید از پروژه خط ۲ قطار شهری کرج:

جهت دریافت و جذب اعتبارات و اوراق ملی تمام تلاش خود را خواهیم کرد

شهردار کرج: فاز یک قطار شهری کرج تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر مهدی عسگری نماینده منتخب مردم استان البرز در حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر علی‌اصغر کمالی زاده شهردار محترم کلان‌شهر کرج  از پروژه خط ۲ و دو ایستگاه اولویت بهره‌برداری قطار شهری کرج بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید دکتر مهدی عسگری با اشاره به‌سرعت بالای اجرای پروژه طی مدت اخیر، اظهار داشت:

به امید خدا تا پایان سال جاری شاهد بهره‌برداری بخشی از پروژه خط ۲ قطار شهری کرج هستیم تا قسمتی از حجم ترافیک داخل شهری کلانشهر کرج مرتفع گردد.

نماینده منتخب مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: جهت دریافت و جذب اعتبارات و اوراق ملی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مردم عزیزمان هرچه زودتر از این پروژه عظیم بهره‌مند گردند.

در ادامه این بازدید نیز دکتر کمالی زاده اظهار داشت: توسعه حمل‌ و نقل عمومی یکی از فاکتورهای اساسی برای دستیابی به توسعه پایدار در کلان‌شهرهای امروزی است.

وی ادامه داد: بدون شک با حمایت نمایندگانی که بارأی قاطع مردم کرج به مجلس یازدهم راه‌یافته‌اند می‌توانیم به تخصیص اعتبارات ملی به پروژه قطار شهری امیدوار باشیم.

شهردار کرج بابیان اینکه با تزریق به‌موقع اعتبار به این پروژه شاهد افتتاح پیش از موعد خطوط مختلف قطار شهری خواهیم بود، اضافه کرد: شهروندان کرجی سال‌هاست منتظر تکمیل و بهره‌برداری از ایستگاه‌ها و خطوط قطار شهری کرج هستند و امیدواریم باهمت جمعی و حمایت نمایندگان این انتظار به‌زودی به پایان برسد.

دکتر کمالی زاده با اشاره به اینکه رویکرد فعلی دولت حمایت از پروژه‌های ملی و کلانی مثل قطار شهری است، گفت: پیگیری نمایندگان مردم کرج در مجلس می‌تواند حساسیت و توجه دولت جهت تسریع در تکمیل پروژه قطار شهری را دوچندان کند.

وی ادامه داد: مطالعات خط ۵ متروی کرج نیز در مراحل پایانی قرار دارد و امیدواریم با اخذ مصوبه شورای عالی ترافیک شهرهای کشور بتوانیم عملیات اجرایی این خط را به‌عنوان خط دوم پروژه قطار شهری کرج در سال جاری آغاز کنیم.

کمالی زاده در پایان با اشاره به آخرین وضعیت فاز یک قطار شهری کرج افزود: این خط از ۴۵ متری گلشهر تا تقاطع آیت‌الله طالقانی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 369921
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34104876 تعداد بازديد زيرپورتال: 374026 اين زيرپورتال امروز: 1089 سایت در امروز: 49447 اين صفحه امروز: 1083
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.