یکشنبه 28 شهریور 1400   03:54:00
1397/1/22 چهارشنبه

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 46147438
  تعداد بازدید این صفحه: 525989
  در امروز: 4248

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1400/4/10 پنجشنبه
تشکیل کارگروه هویت فرهنگی و اجتماعی در محل سالن فروش بلیط ایستگاه چهاراه طالقانی یکی از ایستگاه های خط2

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج:

کارگروه هویت فرهنگی و اجتماعی که با هدف ایجاد وحدیت رویه و تعامل بین دستگاههای کلانشهر کرج راه اندازی شده به منظور برنامه ریزی و سیاست گذاری در فضاهای ایجاد شده در ایستگاه های اولویت بهره برداری خط 2 قطار شهری کرج در ایستگاه چهار راه طالقانی ( یکی از ایستگاه های اولویت بهره برداری) برگزار گردید.

در این جلسه منصور وحیدی عضو شورای اسلامی شهرکرج، دکتر ایزدیار و دکتر مهاجری منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرکرج، دانش کهن معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر کاظمینی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، مهندس صلواتی رییس سازمان حمل و نقل ریلی و مدیران پروژه خط 2 و همچنین دیگر اعضای کارگروه نیز حضور داشتند.

در این جلسه وحیدی رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای شهر کرج بیان داشت: در کارگروه اجتماعی فرهنگی، بدنبال برنامه ریزی و هماهنگی و ایجاد وحدت رویه و تعامل بین دستگاهها ،نهادها در پیشبرد امورات اجتماعی و فرهنگی و کاهش معضلات و آسیبهای اجتماعی هستیم.

وحیدی با بیان اینکه عدالت فرهنگی به صورت جدی در این کارگروه مورد توجه است بیان کرد: به همت مسولان کلانشهر کرج و مدیران شهری به بهره برداری از بخشی از خط 2 قطار شهری نزدیک شده ایم و به همین منظور با حضور دستگاه های مختلف سطح شهر شامل بنیاد شهید و امور ایثارگران، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، میراث فرهنگی گردشگری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه های لازم در جهت جانمایی و تهیه اثار فرهنگی و اجتماعی لازم در فضاهای ایستگاه های مترو صورت گرفته و با همراهی مدیران سازمان حمل و نقل ریلی آثار را برای تهیه و نصب در این فضاها در زمان بهره برداری انجام خواهیم داد.

در ادامه جلسه نیز رئیس سازمان حمل و نقل ریلی گزارشی از پیشرفت و روند اجرای پروژه و زمان بندی بهره برداری به حاضرین جلسه ارائه کردند.
  
 
  

 
   
  نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 525989
تعداد بازديد کنندگان سايت: 46147438 تعداد بازديد زيرپورتال: 530478 اين زيرپورتال امروز: 43 سایت در امروز: 4248 اين صفحه امروز: 38
1395/5/31 یکشنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.